Osiedle Jagiełły - Opis domów

Całość inwestycji składa się z 2 zespołów jednorodzinnych domów 4-segmentowych w zabudowie szeregowej oraz jednego domu w zabudowie bliźniaczej (2 segmenty). Każdy z domów ma garaż, przynależne 2 miejsca parkingowe oraz indywidualny ogródek. Znając preferencje naszych klientów, zależało nam, żeby budynków "skrajnych" było jak najwięcej, dlatego taka forma zabudowy: 3 odrębnych zespołów budynków pozwalają uzyskać aż 6 budynków skrajnych.

Każdy z budynków składa się z parteru, który można nazwać strefą dzienną, gdzie znajdują się: garaż, wiatrołap, WC, kuchnia oraz salon oraz z piętra, gdzie znajdziemy: hall, łazienkę oraz 4 pokoje. Garaż umiejscowiony jest w bryle budynku, więc jest do niego bezpośrednie przejście z wiatrołapu.

Poweierzchnia użytkowa budynków wynosi 141,36 m2 (powierzchnia całkowita 143,65 m2)

Powierzchnie działek segmentów skrajnych wynoszą od 305 do 498 m2, segmentów środkowych od 246 do 259 m2 (dokładne wielkości znane będą po podziale nieruchomości). Forma prawna wlasności gruntu przynależnego dla każdego budynku to użytkowanie wieczyste.

Wszystkie budynki ogrzewane będą pompami ciepła oraz będzie w nich zastosowana rekuperacja powietrza. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych form ogrzewania oraz wymiany powietrza budynki są energooszczędne co znacząco wpływa na koszty eksploatacji.

Budynki te zostały zaprojektowane na indywidulane zamówienie naszej firmy - jest to gwarancją optymalnego zaaranżowania wnętrza oraz indywidualności - nie ma drugiego takiego rozwiązania. W tym przypadku atrakcyjny i starannie zaprojektowany dom stanowi idealne połączenie estetyki, funkcjonalności i ekonomiki wykorzystania powierzchni. 

Technologia: 

  • fundamenty: płyty fundamentowe,
  • ściany zewn.: pustak ceramiczny Porotherm 25 cm, styropian 15-20 cm + tynk akrylowy
  •  strop: typu terriva
  • dach: dwuspadowy, pokryty dachówką Brass, model: Celtycka czarna,
  • okna: plastikowe kolor od zewnątrz wraz z roletami zewnętrznymi antywłamaniowymi w oknach parteru.