O firmie

Firma PRO CNL powstała z myślą o klientach pragnących zrealizować marzenia o posiadaniu własnego domu. W natłoku dzisiejszych obowiązków zawodowych wielu ludzi nie ma czasu ani możliwości budowy domu we własnym zakresie, czyli: załatwiania wszelkich formalności prawno-administracyjnych, wyszukiwania profesjonalnej ekipy budowlanej a następnie jej nadzorowania; dla nich właśnie skierowana jest nasza oferta: proponujemy na sprzedaż gotowe domy.   

W chwili obecnej możemy zaproponować Państwu: domy w zabudowie szeregowej w Rudzie Śląskiej: w rejonie ul. Halembskiej (dzielnica Halemba - 98 budynków), przy ul. Górnej (Bielszowice - 17 budynków)  oraz przy ul. Jagiełły (Kochłowice - 56 budynków). Wszystkie bieżące lokalizacje są bardzo dogodne zarówno jeśli chodzi o komunikację z całą aglomeracją (zjazdy z Autostrady A4 w niedalekiej odległości, DTŚ) jak i spędzanie aktywne wolnego czasu. Każdą lokalizację wybieramy zgodnie z zasadą, iż musi to być miejsce, w którym sami chcielibyśmy zamieszkać.  

Od fazy przygotowania projektu poprzez jego wykonanie jak i nadzór stawiamy na wykwalifikowanych specjalistów w każdej z tych branż. Współpracujemy z doświadczonymi projektantami, budowlańcami oraz osobami nadzorującymi - jest to gwarancja 100% zadowolenia naszych Klientów z produktu finalnego, czyli gotowego domu.