Katowice - Osiedle Kaskady - Opis Domów

Całość inwestycji składa się z 44 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Proponujemy budynki o powierzchni użytkowej wynoszącej ponad 160 m2. Składają się z parteru oraz piętra, wszystkie domy posiadają również garaże wbudowane jednostanowiskowe. 

Układ funcjonalny budynków:

Parter budynku składa się z wiatrołapu z garderobą, łazienki, obszernego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, na parterze znajduje się również przynalezny garaż jednostanowiskowy. Strefa dzienna doświetlona jest przez panoramiczne w systemie HST.

Na piętrze zaprojektowano 4 pokoje, garderobę oraz łazienkę. 
Dodatkowo budynki posiadają strychy, które można wykorzystać jako przestrzeń do składowania lub adaptować na inne cele. 
Budynki te zostały zaprojektowane na indywidulane zamówienie naszej firmy - jest to gwarancją optymalnego zaaranżowania wnętrza oraz indywidualności - nie ma drugiego takiego rozwiązania. W tym przypadku atrakcyjny i starannie zaprojektowany dom stanowi idealne połączenie estetyki, funkcjonalności i ekonomiki wykorzystania powierzchni. 

Technologia: 

  • fundamenty: płyty  fundamentowe żelbetowe
  • ściany zewn.: pustak ceramiczny Porotherm 25 cm, styropian 20 cm + tynk silikatowo - silikonowy
  • strop: typu terriva
  • dach: dwuspadowy, pokryty dachówką betonową. 
  • okna: plastikowe kolor od zewnątrz wraz z roletami zewnętrznymi w oknach parteru.

Rzuty pomieszczeń:

Trójwymiarowe rzuty segmentów:

Rzut parteru:

kaskady parter 3d.png

Rzut piętra:

kaskady piętro 3d.png

 

Podane na stronie www.pro-cnl.pl informacje, wizualizacje i ceny nieruchomości nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i mają jedynie charakter informacyjny. Ofertą jest zawarta umowa przedwstępna precyzująca stan kupowanej nieruchomości.