Ruda Śląska - Osiedle Kokota - Opis domów

Całość inwestycji składa się z 6 budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej. Mieszkania na parterze budynku posiadają powierzchnię użytkową wynoszącą 67,15 m2 a mieszkania na piętrze 73,20 m2. Każdy z lokali mieszkalnych posiada niezależne wejście oraz przynależny ogródek (również mieszkania na górnej kondygnacji).

Układ funcjonalny budynków:

Każdy segment składa się z dwóch mieszkań. Parter budynku stanowi jedno mieszkanie składające się z przedsionka, 2 sypialni, pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz łazienki. Dodatkowo na parterze znajduje się niezależna klatka schodowa na piętro, na którym znajduje się drugie mieszkanie składające się z 2 sypialni, pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz łazienki.

Budynki te zostały zaprojektowane na indywidulane zamówienie naszej firmy - jest to gwarancją optymalnego zaaranżowania wnętrza oraz indywidualności - nie ma drugiego takiego rozwiązania. W tym przypadku atrakcyjny i starannie zaprojektowany dom stanowi idealne połączenie estetyki, funkcjonalności i ekonomiki wykorzystania powierzchni. 

Technologia: 

  • fundamenty: płyty  fundamentowe żelbetowe
  • ściany zewn.: pustak ceramiczny Porotherm 25 cm, styropian 20 cm + tynk silikatowo - silikonowy
  • strop: typu terriva
  • dach: dwuspadowy, pokryty dachówką Brass, model: Celtycka czarna,
  • okna: plastikowe kolor od zewnątrz wraz z roletami zewnętrznymi w oknach parteru.

Rzuty pomieszczeń:

Trójwymiarowe rzuty segmentów:

Mieszkanie na parterze 67,15 m2:

rzut 3d parter.png

Mieszkanie na piętrze 73,20 m2 :

rzut 3d pietro.png

Podane na stronie www.pro-cnl.pl informacje, wizualizacje i ceny nieruchomości nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i mają jedynie charakter informacyjny. Ofertą jest zawarta umowa przedwstępna precyzująca stan kupowanej nieruchomości.